O nás

 

WEBINÁŘE, CO TO JE?

Webináře jsou živá vysílání, chcete-li live streamy. Jedná se o jednu z moderních cest, jakými dnes můžeme komunikovat, setkávat se a vzdělávat se on-line, a to kdykoliv a odkudkoliv. Na těchto stránkách jsou Vám k dispozici 3 typy živých vysílání a to free, standard a plus webináře.
 

FREE, STANDARD A PLUS WEBINÁŘE, JAKÝ JE MEZI NIMI ROZDÍL?

Free webináře jsou určeny úplně pro každého, kdo se zajímá o oblast hromadného stravování. Videa jsou plná tipů a rad, jak si zjednodušit práci a ušetřit čas v provozu, ale také plná zajímavostí ze světa společného stravování. Free webináře jsou pro všechny zdarma.

Standard a plus jsou servisní webináře, určené především pro zákazníky VIS s programy Stravné či Sklad. Ve videích servisní technici VIS ukazují přímo v programech konkrétní operace a učí diváky si svépomocí nastavit vše potřebné. Tyto webináře mají za úkol především vzdělávat a zvyšovat tak znalosti a dovednosti uživatelů programů VIS. Servisní technici diváky provádí krok za krokem zákoutími programů a ukazují, jak vše zvádnout v klidu a sami, bez pomoci technika

Rozdíl mezi STANDARD a PLUS webináři je v úrovni předávaných dovedností a znalostí. Ve standard verzi servisní technici ukazují krůček po krůčku jednotlivé operace od úplného začátku a základu. V plus verzi se zaměřují v dané problematice na takzvané "chuťovky" :-) a ukazují neobvyklé operace, tipy a triky na efektivnější práci s programy.

PLUS webináře začneme vysílat od září 2020.

Objednat přístup

JAK WEBINÁŘE VIS FUNGUJÍ?

Po objednání přístupu od nás vždy před živým vysíláním obdržíte informaci o datu a čase nadcházejícího vysílání. Vysílání probíhá v sekci živá vysílání. Vy se před vysíláním přihlásíte pomocí panáčka v pravém horním rohu stránky a vyčkáte na začátek vysílání.

Během živého vysílání můžete využít příležitosti a zeptat se nás přesně na to, co Vás k probírané problematice zajímá a získat tak ihned odpověď. Můžete se také zúčastnit diskuze s ostatními diváky, která probíhá pod živým vysíláním, a nebo jen pozorovat dění na obrazovce.


A CO KDYŽ ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ NESTIHNU?

O nic nepřijdete. K dipozici je Vám archiv všech webinářů, ze kterého můžete čerpat i zpětně. 
 

CO MÁM UDĚLAT, ABYCH MOHLA SLEDOVAT WEBINÁŘE?

1. Objednat přístup k webinářům.

2. Mít připojení k internetu.

3. Mít zařízení, na kterém můžu webináře sledovat a které přehrává zvuk - telefon, tablet nebo počítač.

4. Mít čas a chuť se na webinář podívat.

 

 

Webináře s VIS -  informace rychle, názorně a věcně.

 

 


 

Píšete nám

Jsem velmi ráda, že jste tyto webináře vytvořili. Moc, moc mi to pomáhá a přesto, že jsem ještě neviděla všechny díly už teď vím že jste "bombarďáci". Vědomosti ze školení často postupně vyšumí a zůstávají jen ty nejdůležitější informace. Pak nastane nějaká nová situace a člověk si říká: "Oni nám to na tom školení před dvěma lety nějak vysvětlovali, ale já už si nepamatuji, jak to bylo." A potom shání informace po kolegyních z jiných ŠJ, nebo volá do VISu, kde někdy čeká na technika i delší dobu a přitom řešení problému je ve znalosti programu. Ještě jednou moc díky.

M. Bublíková ŠJ Luhačovice

Dobrý den. Líbí se mi, že si mohu zpětně pouštět vysílání.

S pozdravem J.Vávrová

Je to něco bezvadného. Klobouk dolů - srozumitelné, bezvadní a příjemní odborníci.

Dobrý den,
chtěla bych moc pochválit webináře, je to prima sledovat školení v práci "od stolu" a ještě mít možnost se na to kdykoliv zpětně podívat, jsem moc spokojená ...

Vedoucí ŠJ, Šlapanov

Sledovala jsem vaše Webináře a velice se mi zamlouvají. Díky tomu jsem si vzpomněla na problém, který každý měsíc marně řeším. Přihlašování a odhlašování  obědů v Lichých a Sudých týdnech. Ve webináři jsem se dozvěděla postup. Děkuji vám všem, že se zajímáte o naše potřeby.

Vedoucí ŠJ, Štěkeň

Dobrý den, moc se Vám webináře povedly, výhodou je, že se můžeme podívat později a v klidu a nebo si webinář ještě jednou zoopakovat, když člověk něčemu nerozumí. Opravdu chválím a děkuji. Mějte se hezky.

Vedoucí ŠJ, Plaňany

Posílám Vám velkou pochvalu za webinář na DPH, bylo to podrobné, srozumitelné, příjemně podané. Jsme zkrátka nadšení.

Ekonomka, SŠ, okres ČB

Přihlášení